Кошик
1719 відгуків
+380507182200
+380507182200
+380507182200
+380677182200
Интернет-зоомагазин. График работы: пн-пт.: 9:00-18:00

Корм Brit Premium для кішок

Сухий корм Brit Premium для кішок - відмінний вибір

Сухий корм Brit Premium для кішок представляє напрям класу преміум харчування для тварин, що і закладено в самій назві чеського виробника. Купити його можна в магазині Royal Zoo, ну а ціни на всі позиції вам припадуть до смаку. Харчування збалансовано і відповідає потребам здорового кота, кошеня, а також тваринам з особливою життєдіяльністю або захворюваннями. Корм Брит Преміум для кішок не містить глютен і алергени, і тому швидко, легко засвоюється навіть крихітними шлуночками. Відгуки про даному продукті фігурують переважно позитивні, тому як виробник мав намір створити універсальний продукт, який і підходить більшості вихованців. Для найвимогливіших – компанія пропонує Brit Care для кішок, а Brit Premium для собак складе відмінний смачний тандем, якщо у вашому будинку багато чотириногих.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Чому ми радимо купити Brit Premium для кішок

Спочатку, перед тим, як рекомендувати безпосередньо сухий корм Брит Преміум для кішок, скажемо кілька слів про саму компанію, яка виробляє це харчування, тому як ці фактори будуть вирішальними для певної групи потенційних покупців. Отже:

  1. Котячий корм випускає VAFO PRAHA, і ця фабрика має приватний камерний формат. Плюси в тому, що відсутність глобальних розмірів легше проконтролювати на всіх етапах виробництва: від закупівлі якісної сировини – до формату і герметичності упаковки.
  2. Компанія відносно молода, їй трохи більше 20 років. Це свідчить про хороший досвід у сфері виготовлення готового харчування для тварин, безпосередньо, котів, і про те, що молоді фахівці завжди знаходяться на плаву. Сприймаючи сучасного вихованця, як досвідченого адресата і критика готового продукту, виробник постійно вдосконалюється в раціоні і формах піднесення готових кормів на ринок.
  3. Купити Brit Premium для кішок варто і вже з тієї причини, що виробник постійно вкладає в технології і розвиває їх згідно «ринковому смаком». Скажімо, навіть такий нюанс, як використання курятини без кісток і шкіри має привести в захват принципових господарів.

Традиційно, дана лінійка обов'язково містить харчування для кошенят і для котів; здорові особини насолодяться позицією Adult Cat, а пізнали медичну стерилізацію чи кастрацію – Cat Sterilized. Доступність і логіка в назвах, а також розбірливий шрифт допоможуть швидко зорієнтуватися у пошуках необхідного. До плюсів лінійки, так і самої філософії компанії, варто віднести відсутність зерна, ароматизаторів або замінників їжі. Брит Преміум логічно поділяється на певні позиції, які потрібні відповідного типу тварин, а також має зручну дозування – від 1,5 до 8 кг, причому герметичність упаковки досягається практично одним рухом.

Вибираємо корм Брит Преміум для кішок разом

Детальніше розглядаючи торговельну марку готового раціону Брит Преміум корм для кішок, можна побачити ще одне обов'язкове правило, якого дотримується виробник: крокети для кошенят набагато меншого розміру, а їх форма адаптована під формуються щелепи тварини. До того ж, варто відзначити, що і в складі даного продукту присутній кальцій та інші елементи важливі у формуванні потенційного дорослого організму. В складі їжі для дорослих, або ж стерилізованих тварин варто відзначити наявність лосося, а це недешеве сировину, також м'яса курки, а не субпродуктів і неповторний важливий компонент – сушені яблука. В деяких позиціях Brit Premium корм для кішок у складі присутня рис і лососеве масло, важливе в раціоні котів.

Сухий, як і вологий корм чеського виробника, експонує інтернет-магазин Royal Zoo. У нас завжди може купити цей продукт і Харків, і Львів, Київ, Дніпропетровськ – ми виробляємо доставку по всій країні. А консультуватися ви вправі з нашими спеціалістами в будь-який зручний робочий час. Вибір Брит Преміум – це смачно, здорово і економно для кішки і для вас!