Кошик
1719 відгуків
+380507182200
+380507182200
+380507182200
+380677182200
Интернет-зоомагазин. График работы: пн-пт.: 9:00-18:00

Двері для кішок

Навіщо потрібні дверцята для кішки

Дверцята для кішки така ж необхідна, як і для вільного переміщення людини по будинку і поза його стінами. На перший погляд, здається, що ви здатні завжди відкривати і закривати двері для кота за необхідності його пересування, але в більшості випадків це незручно. Приміром, якщо котячий туалет знаходиться у вбиральні, то зручно для господарів і вихованця, якщо вхід до нього буде доступний тварині самостійним чином. Не завжди вихід для кота через відкрите вікно – це безпечно, тому вхідні двері також вільно можуть включати в себе врізні дверцята для безперешкодного виходу на вулицю. Купити в Royalzoo можна пристосування різної модифікації, а також аксесуари до них. Ми пропонуємо дверцята під будь-який розмір тварини. Для активних улюблениць ви швидко можете замовити і когтеточки для кішок, які є обов'язковими повноцінному розвитку будь-якого кота.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Яку двері для кішки вибрати

В залежності від виду і типу дверей будинку – треба вибирати дверцят для кота. Згідно того – це двері міжкімнатні або вхідні – лаз або віконце для тварини може відрізнятися. Також варто зважити розміри вашого підопічного, можливе поповнення сімейства або проекцію на майбутнє зростання вихованця. Якщо з габаритами отвору ви всі вирішили, то давайте розглянемо їх існуючі види:

  1. Двері для кішок з механічним замком;
  2. З магнітним замком;
  3. З програмним ключем;
  4. Звичайна двостороння двері;
  5. Велика дверцята для різних типів тварин, включаючи котів.

Перед установкою в двері спеціальних можливостей для вільного пересування тварини, потрібно розуміти: як працює певний пристрій і наскільки це сумісно з звичками і характером кота. Наприклад, прохід в туалет треба робити абсолютно вільним і швидким, а ось на вхідні двері краще монтувати з програмним ключем або механічним замком, щоб інші представники тваринного світу не змогли пролізти у ваш будинок.

Мы предлагаем классические и улучшенные дверцы формата «De luxe» от компании Trixie, цена на которые практически ничем не отличается; также экспонируем другие приспособления для перемещения, как вот дополнительный туннель, ошейники с магнитами и другие аксессуары. Их лучше сразу заказывать в двух экземплярах, так как животное может банально потерять их.

Щоб ваша навіть доросла кішка залишалася активною – з нею потрібно регулярно займатися, а допоможуть розважити вихованця іграшки для кішок, які ви також можете замовити в Royalzoo!

Купуйте двері для кішок в інтернет-магазині Royalzoo

Зробивши висновок, що двері для кішки – це необхідність, а не розкіш – ви уважно ознайомтеся з запропонованими видами і зважте всі параметри до існуючих дверей в будинку. Можливо, у вас з'являться питання, і консультанти, що представляють інтернет-магазин, з задоволенням вирішать їх. Замовити у нас можна також і додаткові тунелі, вартість яких значно менше, ніж в будь-якому зоомагазині.

Якщо ви бажаєте придбати якісний продукт для вашого вихованця, будь то кішка або собака, то краще купувати перевірені бренди, які працюють у даній сфері довгі успішні роки. Ми маємо на увазі компанію Тріксі, лідера на ринку зоотоварів. Співпрацюючи з такими світовими лідерами, ми передусім дбаємо про вас, дорогі господарі пухнастих і бесшерстых, активних і лагідних тварин. Щоб ви завжди могли придбати все необхідне для повноцінного життя домашніх улюбленців!

Интернет-магазин зоотоваров Royalzoo является актуальным в стране по ассортименту позиций товара для животных, а также низким ценам. Мы довольны своей репутацией, ведь представляя Харьков – радо доставим заказ в Киев, Запорожье или Львов. Нам доверяет вся Украина, а мы всегда стараемся расширить до максимума представленный арсенал продукции. Оставайтесь с Royalzoo, ведь ваши питомцы достойны королевского титула!