Кошик
1719 відгуків
+380507182200
+380507182200
+380507182200
+380677182200
Интернет-зоомагазин. График работы: пн-пт.: 9:00-18:00

Сухий корм для собак – запорука здоров'я вашого вихованця!

Сухий корм для собак – запорука здоров'я вашого вихованця!

02.12.13

Годівля – найважливіша складова життя будь-якого живого організму! Але, на жаль, мало хто замислюється над тим, як правильно годувати свого улюбленця, який йому давати корм для собак щоб виростити його здоровим і міцним. Від годівлі залежать багато показників здоров'я собаки, такі як: активність, гарна шерсть, міцні кістки, здорові зуби і суглоби. Щоб правильно годувати тварину потрібно знати, в яких поживних речовинах, вітамінах, макро-і мікроелементах потребує ваш вихованець у конкретний період життя. Але важливо не тільки підібрати якісні продукти, але і правильно збалансувати їх у раціоні. Адже, організм тварини може постраждати не тільки від нестачі будь-яких речовин, але і від їхнього надлишку.

Як же правильно вчинити власнику собаки? На цьому думки людей розходяться. Багато власників вважають, що найбільш правильно застосовувати корм для собак «традиційний», тобто давати собаці каші та супи на кістках. Звичайно, якщо подивитися на історію життя собаки поруч з людьми, то можна побачити, що годувалися вони не чим іншим, як покидьками зі столу людини. Але чи правильно це? Так, собаки вижили, пристосувалися, і навіть підкорили безліч людських сердець, але яке було їх якість життя? Адже, більшість навіть не замислюється над тим, скільки потрібно вкласти в цуценя, щоб виростити сильну, здорову собаку. Собаку, яка зможе виконувати свої функції: захищати господаря, супроводжувати його в тривалих походах і поїздках, охороняти будинок і майно, пасти худобу і, навіть, бути спортсменом в собачих видах спорту. А для всього цього собаці потрібна витривалість і високий імунітет. Як цього домогтися, запитаєте Ви? Хотіла б я відповісти, що досягти цього легко, але ні, Вам доведеться багато попрацювати, якщо хочете годувати свого вихованця натуральною їжею. Складати раціон – дуже копітка і відповідальна справа.

На щастя, людство придумало сухий корм для собак, в якому вже збалансовані всі необхідні речовини. Ветеринари та кінологи всього світу працюють за нас, щоб ми могли правильно годувати свого улюбленця, не докладаючи до цього особливих зусиль. Від нас, господарів, потрібно лише вибрати підходящий корм для собак і придбати його в інтернет зоомагазині.

До вибору сухого корму для собак потрібно підійти відповідально: проконсультуватися у фахівців по годівлі, ознайомитися зі складом корму, знайти якісного виробника, вибрати корм для собак, відповідний даному періоду життя вихованця, його фізичному навантаженні.

Потрібен корм Для цуценят, що передбачає всі потреби молодого організму в період росту і розвитку, щоб щеня правильно розвивався, а ризик інфекційних захворювань був мінімальним. Спеціальний сухий корм для собак дасть організму необхідні поживні речовини та вітаміни для розвитку кістяка, м'язів, суглобів. Високоякісні білки в кормах забезпечать молоду активну собаку достатньою кількістю енергії в період інтенсивних ігор і пізнання світу.

Дорослому собаці необхідно давати корм для собак, відповідний її способу життя і фізичним навантаженням. Так, собаки, які живуть на вулиці, особливо в холодну пору року, потребують высококалорийном кормі. Тварини, яких інтенсивно дресирують і робочі собаки, які пасуть стада, служать на кордоні або охороняють території, також потребують дуже живильному кормі. Адже такі собаки повинні бути завжди в хорошій фізичній формі і мати міцне здоров'я для якісного виконання такої складної і небезпечної роботи. Що може бути простіше, ніж купити сухий корм для собак в інтернет зоомагазині і насипати його в миску? Це дозволить заощадити Вам багато часу і сил.

Дорослі ж собаки, які живуть вдома і, переважно, лежать на дивані, навпаки, від висококалорійного корми наберуть зайву вагу. Що, до речі, негативно впливає на здоров'я всього організму. Собакам з низькою активністю, як і літнім тваринам, потрібний полегшений корм.

Може здатися, що вибрати правильний сухий корм для собак дуже складно, але насправді це не так. Щоб отримати кваліфіковану консультацію і купити корм для собак, потрібно всього лише звернутися до продавців консультантів в зоомагазині або знайти потрібну інформацію в інтернет зоомагазині.

     Стоит отдельно отметить беременных и кормящих животных. Ведь в этот период необходимо обеспечить всеми необходимыми веществами, витаминами и микроэлементами не только взрослую собаку, но и ее щенков, дать хороший старт для развития будущих организмов. Разработчики сухих кормов для собак ответственно подошли к данному вопросу и создали корма для удовлетворения всех потребностей животных в разные периоды жизни. Теперь каждый владелец может купить подходящий корм для собак и наслаждаться обществом питомца долгие годы, не тратя лишних усилий на балансирование здорового рациона кормления. Варто відзначити і ще один величезний плюс сухих кормів для собак, ними дуже зручно користуватися в поїздках! Адже, готувати такі корми не треба, вони легкі, не розливаються, і можуть довго зберігатися, не втрачаючи корисних речовин.

Як добре, що в нашому цивілізованому світі можна полегшити утримання свого улюбленця і купити готовий сухий корм для собак у будь-якому зоомагазині або в інтернет зоомагазині.

Годуйте собаку правильно – подбайте про здоров'я свого вихованця!

Інші статті